v

Soutěže na portálu RajčeInternetové soutěže o ceny jsou nesmírně oblíbené a tak nechybí ani na fotografickém portálu Rajče. Odkaz na soutěže nalezneme ve spodní části stránky pod nadpisem Vše o rajčeti a po kliknutí na odkaz Soutěže se nám zobrazí stránka s výpisem jak aktuálních, tak už dokončených soutěží. Soutěží se vždy o velmi atraktivní a lákavé ceny, např. zájezdy do zahraničí, vstupenky na různé zajímavé akce atd.

SEO i reklama jsou neuvěřitelně rychle měnící se odvětví.

Jaké jsou hlavní výhody používání stránek Rajče?

Používat oblíbený fotoportál Rajče má spoustu předností. Jaká jsou největší pozitiva těchto stránek? Velkou výhodou portálu Rajče je to, že jeho používání je zcela zdarma a za umístění našich fotografií nemusíme nic platit. Dalším velkým plusem je velmi snadné ovládání, které zvládne úplně každý. Nahrávání fotek a tvorba fotoalb jsou na stránkách Rajče jednoduché a rychlé a zaberou nám jen minimum času. Výhodou jsou také další funkce, jako je možnost uložit si oblíbená fotoalba nebo přímo profily ostatních uživatelů, na které tak nezapomeneme a budeme si je kdykoliv moci znovu prohlédnout. V neposlední řadě jsou pozitivem také možnosti objednání různých kvalitních fotoproduktů, ať už se jedná o klasické fotky, kalendáře nebo třeba pexeso. Rajče má opravdu spoustu předností a rozhodně se jej vyplatí používat, ať už chceme fotky sdílet jen se svými přáteli nebo se všemi lidmi.

 Další možnosti sdílení fotek na internetu

Rajče je nicméně pouze jednou z mnoha možností, jak na internetu sdílet naše fotografie. Jaké jsou další alternativy, které patří k těm nejpoužívanějším a nejznámějším?

Facebook – největší sociální síť na světě je jedním z nejběžnějších míst, kde lidé sdílejí svoje fotky a obrázky. Na rozdíl od portálu Rajče je Facebook mnohem známější a používají jej lidé po celém světě. Sdílení fotek na Facebooku je velmi snadné a rychlé a právě tato sociální síť je tak pro spoustu lidí hlavním a jediným místem, na kterém zveřejňují svoje fotografie.
Instagram – v poslední době mimořádně populární aplikace pro chytré mobilní telefony. Instagram je přímo určený k nahrávání a sdílení fotek, které se zobrazují ve čtvercovém formátu. Původně byla tato aplikace pouze pro zařízení s operačním systémem iOS, později se její verze dočkali i majitelé mobilů s Androidem.
Google+ – další známá sociální síť, která je ale hodně ve stínu slavnějšího Facebooku. Google+ sice nepoužívá zdaleka tolik lidí jako Facebook, nicméně i on je velmi vhodným místem, kde můžeme snadno umísťovat svoje fotky a sdílet je tak s ostatními lidmi na internetu.
Flickr – velký komunitní web určený pro sdílení fotek, na němž už uživatelé z celého světa nahráli několik miliard fotografií. Kromě klasické verze pro prohlížeče si jej můžeme stáhnout i ve formě aplikace pro náš mobilní telefon.
Picasa – známý počítačový program, patřící pod Google, který umožňuje spravovat, nahrávat a třídit obrázky a fotografie.
Vlastní webové stránky – poslední možností, jak sdílet fotky ze svého života, jsou vlastní internetové stránky. Ty si můžeme založit i zcela zdarma a vytvoření základních jednoduchých webů či blogů zvládnou i úplní začátečníci. Pokud ale chceme, aby náš web vypadal opravdu profesionálně, měli bychom do něj investovat peníze a nechat si jej udělat na míru od profesionálů. Ti nám mohou vytvořit velmi kvalitní a profesionální stránky i za relativně málo peněz.

Rajče.net je místo pro vaše fotografie.


Reklama:

Klikání na reklamy - nová reklamní síť. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!