v

Rajče doplňky pro jiné programyVedle programu Rajče průvodce, určeného pro operační systém Windows, existuje ještě několik dalších zajímavých doplňků, které pro práci s našimi fotkami na portálu Rajče můžeme používat. Jedná se o doplňky pro programy Google Picasa, Windows Live Fotogalerii a pro Adobe Photoshop Lightroom. Všechny tyto doplňky jsou k dispozici zcela zdarma a stáhnout si je do svého počítače můžeme přímo ze stránek www.rajce.net.

Aplikace Rajče pro mobilní telefony

Internetový fotoportál Rajče nabízí také aplikace určené pro mobilní telefony. Konkrétně se jedná o aplikace pro zařízení s operačními systémy Anroid a iOS. Aplikace pro mobily s Androidem se jmenuje Rajče.net uploader a je zdarma ke stažení v internetovém obchodě Google Play. Po její instalaci pak můžeme nahrávat nové fotky na Rajče z různých aplikací, nahrát více fotografií najednou, vytvářet nová alba atd. Aplikace pro mobily s operačním systémem iOS má název Rajče.net – rychlé nahrávání fotek a bezplatně je k dispozici v internetovém obchodě iTunes. Umožňuje rychlé nahrávání fotek na Rajče, hromadné nahrávání více fotografií, prohlížení vlastních fotoalb, posílání odkazů na fotky e-mailem nebo propojení s Facebookem.

Rajče a jeho nabídka fotoproduktů

Na stránkách fotoportálu Rajče je také velmi zajímavá nabídka různých fotoproduktů, které si zde můžeme objednat. O jaké produkty se jedná?Rajčatová fotokniha – nádherná fotokniha, kterou si můžete sami vytvořit ze svých fotografií, jež máte umístěné na portálu Rajče. Na výběr je navíc ze tří velikostí – malá kniha o velikosti 15×15 cm a s měkkou vazbou, velká kniha o rozměrech 20×20 cm s měkkou i tvrdou vazbou a nebo luxusní kniha s rozměry 30×30 cm v kvalitní tvrdé vazbě ze speciálního materiálu. Všechny fotoknihy mohou mít od 36 až do 100 stránek. Zvolit si můžeme také ze třinácti různých stylů – např. světlý, tmavý, jarní, svatební nebo retro.
Rajčatový kalendář – krásný nástěnný kalendář, který bude ozdobou vašeho bytu či domu. Všechny kalendáře mají velikost 30×30 cm a mají 13 stran s fotografiemi. Kalendář si můžete sami jednoduše vytvořit na stránkách portálu Rajče a výhodou je i možnost vybrat si od kterého měsíce v roce má kalendář začínat. Rajče kalendáře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou vytištěny na lesklém křídovém papíru. Cena jednoho kalendáře je pouhých 299 Kč.
Rajčatové pexeso – pokud rádi hrajete pexeso, nebo znáte někoho, kdo má tuto hru rád, můžete si na webu Rajče vytvořit originální pexeso z vašich fotografií. Pexeso dostanete už nastříhané a zabalené v krabičce a skládá ze 64 kartiček (32 párů fotek). Vybrat si navíc lze ze tří typů designu kartiček, buď červený, zelený nebo retro pruhovaný. Pexeso stojí jen 249 Kč a vytvořit si jej můžete velmi snadno pomocí online editoru na stránkách www.rajce.net.
Výroba fotek – kromě výše zmíněných produktů si lze z portálu Rajče nechat vytvořit i klasické fotografie. Ty si můžeme pohodlně a jednoduše objednat přímo z webu Rajče a to ve formátu 10×15 cm na kvalitním fotopapíře. Bez zásahu laboranta nás jedna fotka vyjde na 2,49 Kč, se zásahem laboranta pak na 3,99 Kč.


Reklama:

Klikání na reklamy - nová reklamní síť. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!